top of page

Teslimat ve İade Bilgileri

Teslimat Şartları

Sipariş verdiğiniz ürünler 3 iş günü içerisinde kargoya verilir. Ürününüz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişmektedir.

Kargo Çıkış Günleri: Pazartesi ve Salı verilen siparişler Çarşamba, Çarşamba ve Perşembe verilen siparişler Cuma, Cuma ve sonrası verilen siparişler Pazartesi günü kargoya teslim edilmektedir.

Teslimat Seçenekleri

Ücretli Kargo Gönderimi: 1.000,00 ₺ ve üzeri alışverişlerinizde herhangi bir kargo ödemesi talep edilmez. 1.000,00 ₺ altında kalan alışverişlerinizde 85,00 ₺ kargo ödemeleri talep edilir.

 

Banabikurye Hizmeti: İstanbul içi siparişlerinizde 'Banabikurye' ile yapmış olduğumuz anlaşmamız doğrultusunda 200,00 ₺ ödeme yaparak, saat 18:00' e kadar verdiğiniz siparişlerinizi aynı gün içinde adresinizden teslim alabilirsiniz. 18:00'den sonra verilen siparişler bir sonraki gün sabah 9:00-12:00 arası adresinize teslim edilir.

Değişim/İade Şartları

İade etmek veya değişimini yapmak istediğiniz ürünleri, kullanılmamış ve tekrar satıla bilirlik özelliğini kaybetmemiş olması koşuluyla siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 10 gün içinde orijinal ambalajıyla birlikte, gönderi yaptığımız kargo firması aracılığıyla
geri gönderebilirsiniz. Bu süreçte ki kargo ücreti www.aybikegursu.com tarafından karşılanmaz. İade ürününüz kabul edilirse, geri ödeme işlemleriniz 10 gün içerisinde gerçekleştirilir. Gönderdiğiniz ürünler iade kapsamına girmiyorsa, iade alınmaz. İndirim dönemlerinde gerçekleşen teslimatlarda iade değil sadece değişim kabul edilmektedir.

Ürün İade Adresi: Güzeltepe Mah. 15. Temmuz Şehitler Cad. 5. Levent Torunlar Konutları B3 Daire 10 Eyüp/İstanbul

bottom of page