top of page

#AGURSUWomen

Her bir kadın kendi benzersiz tarzını yansıtan kombinlerini, özgürlüklerini ve kişisel stillerini #tarzımözgürlügüm mottosu ile ön plana çıkardılar. Kadınların kendi tarzlarını özgürce ifade etmeleri ve Aybike Gursu parçalarıyla kendi tarzlarını birleştirmeleri, bizim için büyük bir ilham kaynağı.

 

Hayatın her alanında aktif, güçlü ve stil sahibi tüm kadınlarımızın 'Kadınlar Günü Kutlu Olsun' 

KADINLAR PROJE KAPAKLARI.jpg

Dilara Özgöksal

21/Modacı

Dilara, moda tasarımı alanında mezun olmuş, henüz 20'li yaşlarının başında genç bir kadın. Yaşıyla birlikte dijital dünyayı hızlıca kavramış olanlardan birisi. Modayı yakından takip eden ve tarzını özgürce yansıtmayı seven Dilara, Penny ceketiyle yaptığı kombiniyle karşımıza çıkıyor. Ona "Bu kombini nasıl tanımlarsın?" dediğimizde, kendisinin "Spor şık" olduğunu söylemesiyle, yansıttığı ruhu biz de hissediyoruz.

Ecemnur Dönmez

25/Mühendis

Başarılı bir mühendis olan Ecemnur, iş dünyasının resmiyetini kendi renkli tarzıyla harmanlamayı sevenlerden. Dört mevsim boyunca stiline mükemmel şekilde uyum sağlayacak eşsiz parçalar, her zaman dolabının olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Gardırobunda, konforlu parçalarıyla kendini rahatça ifade ettiği özgün bir stil barındırıyor. Her gününü keyifle geçirmeyi amaçlayan Ecemnur, Grace ceket ile özgür ve rahat hissettiğini ifade ediyor.

1.jpg
2.jpg

Fatmanur Aktaş

28/İnsan Kaynakları Uzmanı

Çalışma hayatının dışında yaptığı etkinlikler ve keşif dolu seyahatlerle pozitif enerjisini besleyen Fatmanur, kendi stilini ‘smart casual’ olarak tanımlıyor. Özgürlük hissini her daim ön planda tutan Fatmanur’un, nostaljiye olan ilgisi de ruhunun derinliklerine işlemiş durumda. Gardırobunda en sevdiği parçalardan biri olan Valerie gömleğiyle yarattığı kombinle, nerede olmak istediğini sorduğumuzda romantizmin sembolü, Paris'i anımsıyor. Gezmeyi, görmeyi ve yaşamayı seven bu enerjik kadın, tarzıyla da özgürlüğünü en iyi şekilde yansıtıyor.

Sinem Ouzeir Kaya

36/Morgedan Marka Sahibi

Pozitif enerjisiyle çevresine ilham veren, 30'lu yaşlarının ortasında bir anne ve kendi markasının sahibi olan Sinem, adeta enerji kaynağı olarak parlıyor. Anne olmanın getirdiği deneyimleri işine yansıtarak, hem annelik hem de marka sahibi kimliğini başarıyla birleştiren Sinem, stiliyle de iç dünyasını en güzel şekilde ifade edenler arasında. Hızlı ve tempolu günlük yaşamında hem şıklığı hem de rahatlığı yakaladığına inandığı Valerie gömleği kombiniyle, "İşte buradayım!" demenin en güçlü ifade olduğunu paylaşıyor.

4.jpg
5.jpg

Fulden Karayel Okumuş

30/Influencer-Sanat Yazarı

Sanata olan tutkusunu her zaman stilinin içine ustalıkla yediren Fulden, sosyal medyada yarattığı etkileyici paylaşımlarla ilham kaynağı olmaya devam ediyor. Kendine özgü renkli karakterini stilinde en güzel şekilde yansıtarak, herkese enerji dolu bir bakış açısı sunuyor. Gardırobundaki Casey ceketin farklı kombinlere olan yeteneğini ustaca kullanarak, stilini açıkça ifade ediyor. Fulden'in tarzı, sanat ve özgünlüğün dansı gibi, izleyenleri büyülemeye devam ediyor.

Zerrin Yavuzoğlu

57/Emekli Öğretmen

Gençlik enerjisiyle etrafına ışık saçan Zerrin, mesleğini emekli olacağı güne dek büyük bir aşkla icra ettiğini her fırsatta dile getiriyor. Sadece bir öğretmen değil, aynı zamanda örnek bir anne olan Zerrin, işini sadece bir meslek değil, tarzıyla bütünleşmiş bir miras olarak öğrencilerine aktarıyor. Zaman geçse de ruhunu ve enerjisini en iyi şekilde yansıtacak parçaları seçmeyi asla ihmal etmiyor. Nancy gömleğiyle yarattığı kombinle öne çıkan Zerrin, stiliyle öğrencilerine ders anlatırken olmak istediğini dile getiriyor.

6.jpg
7.jpg

Mine Gürsu

55/Ev Hanımı

Marka sahibi Aybike’nin annesi olan Mine, enerjisiyle güçlü ve her zaman neşeli olan yapısı ile öne çıkıyor. Giyinmeyi ve sosyalleşmeyi seven kişiliğini tarzına ustalıkla yansıtarak, etrafındakilere ilham kaynağı oluyor. Beğendiği her şeyi stilini ve bedenini en iyi şekilde tamamlamak için kullanabilme yeteneği, onun pratik ve etkileyici yaklaşımının bir yansıması. Mine için, markete giderken bile dikkatli bir şekilde hazırlıklı olmak, zarafetin ince bir dokunuşu. Gün boyu rahatlıkla taşıyabileceği favorisi olan Kelly sweat ile yaptığı kombinle, günün her anını dolu dolu geçirip akşama kadar stilinden ödün vermeden devam edebileceğine olan inancını bize etkileyici bir şekilde iletiyor.

Sevda Demirkan

58/Emekli Hemşire

Genel kültür bilgisini gelecek nesillere aktarmaktan büyük keyif alan Sevda, içten gelen bir kitap tutkunu. Zamanını okuyarak değerlendirmeyi sadece kendi keyfi için değil, bu tutkusunu bütün kuşaklara aktarmak adına da kullanıyor. Sade ve zarif şıklığıyla öne çıkan Sevda, tarzını rahatlığına ve kendine has çizgisine sadık kalarak oluşturuyor. Şıklığın, giyilebilir ve uyumlu parçaları kendi tarzına adapte edebilmek olduğunu vurgulayan Sevda, gardırobundaki herAYBIKEGURSU parçasıyla dilediği gibi eşsiz kombinler oluşturabileceğini ifade ediyor. Fallon pantolonuyla yakaladığı o "İşte aradığımı buldum!" hissiyle, maskülen stilini ön plana çıkararak kendi tarzını mükemmel bir dengeyle yansıtıyor.

8.jpg
9.jpg

Cemrenur Yüksel

31/Halkla İlişkiler Uzmanı

İş dünyasının ciddiyetini, zarif duruşuyla ustalıkla harmanlayarak taşıyan Cemrenur, cesur ve kendine özgü havalı tavrı ile her anı kararlılıkla yaşayan bir karakteri yansıtıyor. İş esnasında giydiği her parçanın, günü kurtarabilecek kadar rahatlık sunmasına özen gösteriyor ve tercihlerini bu yönde şekillendiriyor. Son zamanlarda gardırobunda AYBIKEGURSU'nun parçalarına bolca yer verdiğini ve Grace ceketi ile Jade pantolonunun oluşturduğu kombinin, yüksek bir özgüven duygusu yarattığını vurguluyor. Tarzının, hem gücünü hem de zarafetini kusursuz bir dengeyle eşitliyor.

bottom of page