top of page

Hakkımızda

Tasarımcımızı ve tasarım yolculuğumuzu yakından tanıyın.

AYBİKE GURSU

Tanışalım!

2017 yılında var olan marka, kurucu Aybike Gürsu’nun sanata ve modaya olan tutkusu ile marka yolculuğuna başlamış oldu. Sahip olduğu deneyimleri markasında yansıtan Aybike Gürsu ve güçlü ekibi, işçilik ve kaliteden asla ödün vermeden zamana ayak uydurmayı hedefliyor. Marka zamansız ve kalıcı parçalar ile her zaman güçlü adımlar atmayı  hedefliyor.
 
Aybike Gürsu her sezon modern, şık ve zamansız parçaları birleştirerek kapsül koleksiyonlar hazırlıyor. Her parçadan bir hikâye yaratıyor ve her bir parçayı hikayesine uygun bir şekilde yansıtmaya çalışıyor. Zamansız kadınların koleksiyonun en büyük ilham kaynağı olduğunu her fırsatta dile getiren Aybike Gürsu, günümüz modern kadınına güçlü işçilik ve zarif tasarımlar ile uygulamaya özen gösteriyor.
 
Markanın tasarım algısını esinlendiği karakterler ve günümüz kadınının birleşimi oluşturuyor. Her bir ürünün hikayesi ile daha güçlü ve daha kalıcı olacağına inanan marka, hazır giyimde kalıcı ve konforlu parçalar ile koleksiyonlarını alıcısı ile buluşturuyor.

bottom of page