top of page

Hakkımızda

'Zamansız kadınlardan ilham alıyoruz.'

 2017 yılında var olan marka, kurucu Aybike Gürsu’nun sanata ve modaya olan tutkusu ile marka yolculuğuna başlamış oldu. Sahip olduğu deneyimleri markasında yansıtan Aybike Gürsu ve güçlü ekibi, işçilik ve kaliteden ödün vermeden zamanın hızına ayak uydurmayı amaçlamaktadır. Aybike Gürsu markalasının temel değerlerini yansıtan zamansız ve unutulmaz parçalarla kadınların gardıroplarını zenginleştirmeyi hedeflemektedir.

 

Aybike Gürsu mağazası, her alıcıya hitap etmeyi amaçlamaktadır. Ulaşılabilir fiyatlarla sunulan yüksek kaliteli ürünler, her kadının tarzını ve tercihlerini yansıtan seçenekler sunar. Marka, benzersiz ve dayanıklı giyim parçalarıyla, her daim güçlü ve etkileyici bir moda deneyimi sunmayı amaçlar.

aybikegursuhakkımızda

Limited Edition Koleksiyonları;
Aybike Gürsu Limited Edition koleksiyonları, zarafeti ve benzersizliği bir araya getirerek sınırlı sayıda üretilen parçalara hayat veriyor. Her parça, bir hikaye anlatmanın ötesinde, bir özgeçmişi temsil ediyor ve bu öykülerin ruhunu en ince ayrıntısına kadar yansıtmaya çalışıyor. Limited Edition koleksiyonlarımız, özel kumaşlar ve tasarımlarla hazır giyim kategorisinin ötesine geçtiği için, fiyatları da özel bir seviyede bulunuyor.

Markamızın tasarım anlayışı, hem ilhamını çeşitli karakterlerden alırken hem de günümüz kadınının gücünü ve zarafetini yansıtmaya odaklanır. Her ürün, kendi özgün hikayesiyle donatılmıştır, bu da onları daha güçlü ve daha unutulmaz hale getirir. Aybike Gürsu, hazır giyimde kalıcı ve rahat parçaları koleksiyonlarında buluşturarak, her bir ürünün özel bir anlam taşıdığı bir deneyim sunmayı amaçlar. Bu sayede müşterilerine sadece giyim değil, aynı zamanda bir öykü ve kişisel ifade fırsatı sunar.

bottom of page