• Aybike Gursu

Akşam Şıklığı

Güncelleme tarihi: 1 May 2020


Akşam dışarı çıkarken hepimiz rahat ve şık hissetmek isteriz.Fakat bazılarımız rahatlıkla şıklığı aynı kulvarda düşünemiyoruz. Biz de sizlerin işini kolaylaştırabilmek adına kendi koleksiyonumuzdan seçtiğimiz ürünlerle sizlere önerilerde bulunduk.Öncelikle gece şık ama aynı zamanda rahat olmak isterseniz bu şahane pantolonumuzu tercih edebilirsiniz. İster kemerli isterseniz de kemersiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Fakat bizim tercihimiz kemerli kullanmanızdan yana. Çünkü yüksek bel olmasından ötürü eğer kemer kullanırsanız sizi olduğunuzdan daha zayıf gösterecektir.

Konforlu bir yapıya sahip olmasından ötürü gece boyunca sizi rahat ettirecektir.Aynı zamanda bu kalıp her beden kadınlar için ideal bir kesimdir.

Birçok kadın özellikle saatlerce giyilen pantolonlardan şikayet eder. Fakat bu yüksek bel pantolonumuz malzemesi ve kesiminden ötürü size gece boyunca rahatlık sağlayacaktır.


Peki üstüne ne tercih etmeliyim?


Eğer böyle bir yüksek bel tercih ediyorsanız mutlaka içine sokabileceğimiz bir üst tercih etmelisiniz veya şık bir #croptop tercih edebilirsiniz. Bizlerin tercihi daha fresh olduğunu düşündüğümüz ipek bluzumuz olacak.Kullanım açısından oldukça rahat olan bu bluzun en büyük artısı vücuda oturmamasıdır.Bu özelliğinden dolayı vücudumuzda ki birçok kusuru kapatmamıza kolaylık sağlayacaktır. Aynı zamanda hareketinizi kısıtlayamayacağından ötürü gece boyunca sizleri rahatsız etmeyecek ve vücudunuza hava aldıracaktır.


Stilinizi rahat bir ayakkabı ve vintage bir çantayı ile tamamlamayı unutmayın:)

21 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör