385-felix-mg-7626-l_1.jpg

PARTNERS'DESIGN-LAB

Partners' Design-Lab nasıl bir oluşum?

Partners' Design-Lab bu işe gönül vermiş birçok genç yeteneğin bir çatı altında buluştuğu moda tasarım platformu.

 

 

 

 

Peki burada ne yapıyoruz?

Bizler burada üniversitelerin moda tasarım bölümünü okuyan veya okumuş arkadaşlarla bir araya gelerek onların tasarımlarını hayata geçireceğiz ve satışa sunacağız.

Partners' Design-Lab ekibine dahil olmak istiyorsanız; 

Partners' Design Lab ekibine dahil olabilmeniz için sizlere bir form hazırladık. Bu form da kişisel bilgilerinizi girmeniz ve sizleri kısaca tanıyabilmemizi sağlayacak bilgiler paylaşmanız yeterli olacak. Formunuz bize düştükten sonra inceleyeceğiz ve sizlere bir ön görüşme talebi yollayacağız. Ön görüşme sonrası '6' yetenekli arkadaşı seçeceğiz. Sonrasında geleceğe yön verecek yetenekli '6' arkadaşımızla bir araya gelerek, üç arkadaşımızla kış, üç arkadaşımızla yaz olmak üzere iki ''capsul'' koleksiyon hazırlayacağız.

Bizler bu süreçte yetenekli '6' arkadaşımıza tasarım sürecinin her aşamasında destek olacak ve fikir alışverişi yapacağız. Bir çatı altında onları buluşturarak minik workshoplar ile süreci daha keyifli hale getireceğiz. Her arkadaşımız birer look ortaya çıkaracak ve en önemlisi yaptıkları bu şahane tasarımlar (AYBIKE GURSU X ........) isimleri ile Partners' Design-Lab alışveriş sayfasında satışa sunulacak. Yapılan tasarımların tüm PR çalışmaları STEPS AGENCY tarafından yönetilerek genç tasarımcıları sektöre bir adım daha yaklaştıracağız. 

 

Bu oluşum sayesinde birçok genç bireyler bizim kanalımız ile satış yapma fırsatını elde edecek ve geleceğe yön verecek.